Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Gretutė Bitutė.

Go down 
AutoriusPranešimas
Damon Salvatore
I feel, Elena. And it SUCKS.
Damon Salvatore


Pranešimų skaičius : 332
Reputation : 1
Join date : 2011-01-25

Gretutė Bitutė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Gretutė Bitutė.   Gretutė Bitutė. EmptyKv. 07 21, 2011 5:47 am

Ahoy, pypolai.!

Jums prisistato bjauriausia ir aršiausia Garliavos gyventoja. Jeigu kas nors nežino Garliavos, vadinasi nežino ir Drąsiaus Kedžio. O jei nežino Kedžio, reiškiasi atsilikęs nuo pasaulio arba tiesiog nemėgsta Kristupo Krivicko. Taigi, esu Greta. Man 16m. Galiu pasigirti, nes tėvai jau beveik nepyksta kai išgeriu. (happy)
Ką galiu papasakoti apie save... Pirmiausias dalykas- nemėgstu per daug mergaitiškų panų. Tiesiog neturiu tokių draugių, užaugus su bernais ir pamačius rūžavą spalvą mane vymdo. ;D I know, strange. ;D
Negaliu gyventi be muzikos. Su ja keliuosi ir su ja einu miegot. Nesuprantu kaip žmonės ištveria visą dieną sėdėti pamokose be ausinių. Juk tai toookia kančia. ;o Btw, esu muzikantė. Groju pianinu, vaikystėje grojau smuiku, bet pasakiau mokytojai, kad ji stora ir negraži ir mane išmetė iš mokyklos. ;D
Dievinu šokius. Pati šoku street dance. Na, tik metus, bet jau šį tą moku.. ;D
Taip pat negaliu gyventi be piešimo. Piešdama atsiriboju nuo visko. Daugiau nieko nematau tik savo piešinį. Taip jau yra. :D
Apie savo charakterį nešnekėsiu, nes paskui išsigąsit ir nešnekėsit su manim daugiau niekada gyvenime. :DD
Kol kas tiek. :) Gal po kiek laiko dar ką nors papasakosiu. :)
ARBA NE.!!! :DD
(Žinau, palaikėt mane beprote, bet man patinka tokia būti. Smagiau gyventi. ;p)

Gretutė Bitutė. 205036_210702268959281_100000585273178_759060_4754592_n :)
Atgal į viršų Go down
https://true-diaries.forumlt.com
 
Gretutė Bitutė.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aprašymai.-
Pereiti į: